Wyceń swoje zamówienie
Odezwiemy się do Ciebie z wyceną w ciągu 24h

 

Kontakt


    /  O nas

  O nas

  Doświadczony zespół

  Pomimo młodej kadry, jesteśmy niezwykle doświadczonym zespołem specjalizującym się w kompleksowej obsłudze zamówień odzieżowych, głównie dla szkół oraz uczelni. Na przestrzeni ostatnich lat wykonaliśmy dziesiątki najróżniejszych zamówień. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Z wielkim zaangażowaniem realizujemy nawet najbardziej szalone projekty.

  Najwyższe standardy

  Naszym nadrzędnym celem jest produkcja odzieży przy zachowaniu najwyższych standardów niezależnie od wielkości zamówienia. Możemy pochwalić się niemal całkowitym brakiem reklamacji. Jeśli natomiast takie się pojawiają, są skrupulatnie weryfikowane i rekompensowane przez nasz dział jakości.

  Wybór jest prosty!

  Jesteśmy w 100% rodzimą marką, na każdym kroku korzystamy z polskich materiałów oraz usług. Nie musisz się już dłużej zastanawiać. Najwyższa jakość, przyjazna obsługa, gwarancja satysfakcji – wybór jest prosty, wybór to schoodies!

  Przed kilkoma laty, jeszcze jako uczniowie jednego z warszawskich liceów, rokrocznie uczestniczyliśmy w przedsięwzięciu jakim była organizacja bluz szkolnych. Korzystaliśmy z ofert wielu firm obecnych ówcześnie na rynku. Zawsze ze zniecierpliwieniem wyczekiwaliśmy dnia, w którym każdemu z osobna mogliśmy wręczyć zamówioną kangurkę, noworocznej kolekcji za każdym razem towarzyszyła ogromna euforia.

  Mimo to, nieustannie zadawaliśmy sobie pytanie – czy nasze bluzy nie mogą być wykonane solidniej, bardziej profesjonalnie? Czy naprawdę nie da się zrealizować kolekcji bluz modnych, uszytych z wysokiej jakości materiałów, kolekcji z prawdziwego zdarzenia?

  Tak właśnie powstało schoodies. Stawiając sobie od samego początku ambitne cele dążymy do całkowitego zredefiniowania pojęcia wysokich standardów na rynku odzieży szkolnej.

  WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z

  Kliknij i obejrzyj spot promocyjny
  z kolekcjami wykonanymi dla szkół!

  Wspierajmy się!

  Myślisz, że nie możemy cię zaskoczyć?

  Od niemal dwóch lat jesteśmy sponsorem pierwszego i największego profesjonalnego klubu teqball w Polsce – Podkowa Teqball Club.

  Co to teqball? Innowacyjna dyscyplina sportu, która szturmem wdziera się do Polski, a obecna jest już w ponad 100 państwach. Na oryginalnie zakrzywionych stołach do teqballa gra m.in Lionel Messi czy Neymar, a globalnym ambasadorem sportu jest brazylijski fenomenalny piłkarz, Ronaldinho. Warto poczytać o tym więcej!

  Jesteśmy z Wami i dla Was!

  Szkoły, z którymi wspólnie wykonywaliśmy kolekcje odzieży dla uczniów, staramy się maksymalnie docenić i podziękować im za obdarzenie nas zaufaniem.

  Dlatego też byliśmy i jesteśmy partnerem wielu szkolnych festiwali, wydarzeń czy turniejów.

  Odezwij się do nas i dowiedz się, w jaki sposób również i Twojej szkole możemy pomóc.

  Opinie klientów

  Bluzy firmy Schoodies, to bluzy wykonane z wysokiej jakości materiału i dopracowane szczegółowo, tak, aby zadowolić klienta. Dostępna jest szeroka gama kolorów. Ponadto współpraca i komunikacja z przedstawicielami firmy jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam wszystkim szkołom!!!

  Bruno

  Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
  Fundacja Primus Liceum Ogólnokształcące

  Firma Schoodies w 2020/21 roku przygotowywała kompleksową ofertę bluz dla Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Domeyki w Warszawie. Z wielką przyjemnością mogę stwierdzić, że współpraca przebiegała bardzo dobrze. Firma wyróżnia się wśród innych swoją starannością, dbałością o szczegóły. Bluzy wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Hafty precyzyjnie zrobione. Wszystkie elementy można zmienić, uzgodnić z firmą. Firma Schoodies wykazała się świetnym przystosowaniem do zmieniających się warunków pandemicznych. Pomimo lockdownu termin dostarczenia bluz nie uległ znaczącej zmianie, a wcześniej udostępniona została platforma online do zamawiania bluz. Uczniowie byli pod wrażeniem jakości wykonania oraz estetyki grafik specjalnie dla nas przygotowanych.

  Mikołaj

  Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
  CXXII LO im. I. Domeyki w Warszawie

  Współpraca na linii CLV im. Bohaterek Powstania Warszawskiego oraz firmy Schoodies przebiegła oraz przebiega bardzo pomyślnie. Otrzymaliśmy takie logo jakie chcieliśmy na bluzach oraz szeroki wybór modeli. Mieliśmy ponad 140 zamówień. Bluzy dotarły do Uczniów w dość krótkim czasie. Później firma zorganizowała nam konkurs na zdjęcie w bluzie szkolnej oraz zafundowała nagrody. Aktualnie otrzymaliśmy propozycję loga na kolejny sklep Wiosna/Lato. Po doświadczeniu po pierwszym liczy również na owocną współpracę.

  Ola

  Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
  CLV LO im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie

  Rozpoczęliśmy współpracę z firmą schoodies w zeszłym roku i było to dla nas bardzo dobre i przyjemne doświadczenie. Schoodies pomagało nam zaprojektować logo i pomagało przy wyborze wzorów i kolorów. Nie można nic zarzucić przedstawicielom firmy z którymi można się szybko i bezproblemowo skontaktować, a to jakie bluzy są cieplusie i milusie przebija wszystko :))

  Jakub

  Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
  XXXV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Warszawie

  Cała współpraca przebiegała bardzo profesjonalnie, nie było żadnego problemu z komunikacją. Produkt jest wykonany z dbałością o szczegóły, materiał jest wysokiej jakości co zapewnia komfort użytkowania. Cena jest adekwatna do oferowanej jakości.

  Maja

  Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
  CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota"

  Jakość oferowanych tkanin oraz ilość dostępnych kolorów zdecydowanie wyróżnia Schoodies na tle innych dostawców bluz szkolnych. Jednak największe wrażenie zrobiło na mnie podejście do klienta: w każdej chwili mieliśmy możliwość skontaktować się z przedstawicielem firmy w sprawie pytań, uwag oraz zmian, które wprowadzane były przez nas nawet na ostatnią chwile. Jeśli szukacie pełnego profesjonalizmu idącego w parze z super atmosferą wspoółpracy, nie mogliście trafić lepiej.

  Maciej

  Przewodniczący samorządu uczniowskiego
  LO im. Pawła Jasienicy w Warszawie

  Współpraca od samego początku jest bardzo zadowalająca. Termin wykonania bluz, jakość materiału, precyzyjność haftu z logo szkoły, dostawa do szkoły lub możliwość zamówienia do domu oraz kontakt z p. Jankiem, świadczą o profesjonalizmie firmy. Gorąco polecamy!

  Społeczność LO


  im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie.

  kościuszki
  Bluzy spełniły nasze oczekiwania w 100%. Jakość bluz, grubość którą wybraliśmy sami oraz wyhaftowane logo sprawiły, że w tych bluzach zakochał się absolutnie każdy.

  Zofia

  Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
  LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie

  Bluzy firmy schoodies wyróżniają się zarówno znakomitą jakością wykonania jak i swoim designem. Możliwości personalizowania jest mnóstwo. Wraz ze szkolnymi kolegami gorąco je polecam!

  Łukasz

  Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
  ZS1 w Grodzisku Mazowieckim

  Współpraca Poniatówki ze Schoodies to była czysta przyjemność. Na początku prezentacje przykładowych bluz i palet kolorów dały nam gwarancję, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik oraz, że firma jest naprawdę profesjonalna. Następnie cały proces zakupu i dostarczenia towaru przebiegł bardzo sprawnie. Jestem pewny, że kontakt firmy z naszą szkołą utrzyma się na wiele lat.

  Stanisław

  Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
  V LO im. ks. Józefa Poniatowskiego w Warszawie

  poniat