Czas wolny

Proste przebrania na imprezę

Kiedy nadchodzi czas na imprezę w przebraniach, zastanawiasz się, w co się przebrać? Czy konieczne jest wydawanie dużych sum pieniędzy, aby stworzyć efektowny strój? Odpowiedź brzmi: nie! Z niewielkim wysiłkiem i kreatywnością możesz stworzyć niezapomniane przebranie, które zachwyci wszystkich na imprezie. W tym artykule przedstawiamy pomysły na proste, ale efektowne przebrania, które możesz stworzyć w domu, z naciskiem na postacie filmowe. Oto lista inspiracji wraz z potrzebnymi akcesoriami:

  • Harry Potter to chłopiec-czarodziej z blizną w kształcie błyskawicy na czole, uczestnik domu Gryffindor w Hogwarcie. Aby wcielić się w jego postać, potrzebujesz okularów z grubą oprawką, różdżki, szalika w kolorach Gryffindoru oraz peleryny z kapturem.
person holding wand on top of bowl
  • Mia Wallace z „Pulp Fiction” jest ikoniczną postacią z kultowego filmu Tarantino, znaną z czarnej grzywki i charakterystycznego tańca. Na jej stylizację składają się: czarna sukienka, czerwona szminka, biała koszula, naszyjnik z krzyżykiem oraz czerwone buty.
  • Darth Vader z „Gwiezdnych Wojen” to tajemniczy antagonista znanego uniwersum, w całości ubrany na czarno. Jego strój składa się z czarnej peleryny, hełmu Darth Vadera oraz miecza świetlnego.
Darth Trooper statue
  • Elsa z „Krainy Lodu” to królowa lodu o srebrnych włosach i w niebieskiej sukience. Jej akcesoria to: niebieska sukienka, korona oraz długi srebrny warkocz.
  • Groot z „Strażników Galaktyki” to drzewiasta postać, która mówi jedynie „Ja jestem Groot”. Aby go naśladować, potrzebujesz brązowej koszulki, brązowych spodni oraz papierowych liści do przyczepienia do odzieży.
  • Miauś z „Pokémon” to różowy kot o charakterystycznym głosie. Jego stylizacja to: różowe uszy, różowy ogon, biała koszulka oraz naszyjnik z żetonem „Pokémon”.
  • Audrey Hepburn z „Śniadanie u Tiffany’ego” to elegancka i stylowa postać z kultowego filmu. Jej look składa się z małej czarnej sukienki, dużych okularów przeciwsłonecznych, perł i tiary.

Czytaj także: Proste przepisy na przekąski w 5 minut

  • Spider-Man to superbohater znany z czerwono-niebieskiego kombinezonu. Aby stać się nim na jedną noc, potrzebujesz czerwono-niebieskiego kombinezonu, maski Spider-Mana oraz sieci.
Spider-Man near white building
  • Marilyn Monroe to ikona kina, znana z białej sukienki unoszącej się na wietrze. Jej stylizacja to: biała halter sukienka, czerwona szminka oraz peruka z blond włosami.
  • Joker to kolorowy i nieprzewidywalny antagonista Batmana. Charakteryzuje się zielonymi włosami, białym makijażem oraz czerwoną szminką. Na jego stylizację składają się: zielone włosy (można użyć farby w sprayu), biały makijaż, czerwona szminka oraz fioletowy garnitur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *